• obalový materiál vlnitá lepenka

Výhody ochrannej hrany z papiera

Zvýšenie stohovateľnosti
Ochranné hrany zvyšujú stohovateľnosť a spevňujú paletovú jednotku. Výrazne tak znižujú náklady na skladovanie a prepravu.

Paletizácia a fixácia tovaru na palete
Použitím Ochranných hrán pri paletizácii usporíte náklady na balenie a znížite hmotnosť použitých obalov. Ochranné hrany fixujú tovar na palete, tak znižujú spotrebu stretch fólie, alebo ju úplne nahrádzajú. Fixácia tovaru na palete pomocou ochranných hrán je lacnejšia a prináša rad ďalších výhod.

Zosilnenie vnútorných hrán kartónových obalov
Ochranné hrany sú osvedčeným spôsobom na spevnenie vnútorných rohov krabíc, čím niekoľkonásobne zvýšia ich pevnosť, a tým umožnia ďalšie ekonomické úspory.

Náhrada dreva
Ochranné hrany sú nepostrádateľným prostriedkom pre náhradu drevených obalov. Kartónový obal (5VL alebo 7VL), zvnútra vystužený ochrannými hranami nahradí obal drevený. Riešenie je ekologické, prináša ekonomické úspory až 70% a ďalšie výhody… Ochranné hany taktiež nahradia drevené topy na palety.

Display-Ready
je rastúci trend balenia paletovej jednotky spôsobom, aby ju bolo možné bez vybaľovania priamo umiestniť v obchodných reťazcoch.
S Ochrannými hranami sú atraktívne zabalené výrobky viditeľné – bez rozbaľovania.

Atraktívny obal a reklama
Ochranné hrany vyrábame aj s farebnou potlačou, či s reklamou. Výrazne tak zatraktívnite svoje výrobky, a získate nových zákazníkov. Táto reklama nič nestojí.

Výhody ochrannej hrany z papiera
5 (100%) 1 vote